varzybos

Renginiai

Tinklinio varžybos

12 Bir , 2014

Gegužės 17 d Vilniuje vyko tinklinio (sėdint) VŠĮ „SVEIKAS MIESTAS“ ir NSK „FENIKSAS“ taurės varžybos, kuriose dalyvavo keturios Lietuvos komandos: Kauno krašto neįgaliųjų sporto klubas „Santaka“, Šiaulių žmonių su fizine negalia sporto klubas „Entuziastas“, Vilniaus miesto neįgaliųjų sporto klubas „Feniksas“ ir Klaipėdos miesto žmonių su negalia sporto klubas „Žuvėdra“. Žaidžiama buvo iki dviejų pergalių.

Buvo sužaistos šešios rungtynės:

Kauno “Santakos” klubas pralaimėjo visoms komandoms. Šiaulių “Entuziasto klubas nugalėjo kovoje prieš kauniečius. Atkakliausia kova vyko tarp senų priešininkų – Vilniaus “Fenikso-Motopro”” ir Klaipėdos “Žuvėdros” komandų, abi komandos laimėjo prieš visus savo varžovus ir tarpusavyje susitiko lemiamose šeštose varžybose, atkaklioje kovoje pergalę šventė vilniečiai (2:0), (25:14), (25: 12).

Įdomu tai, kad turnyras, apie kurį, tikėtina, šiandien daugelis išgirs pirmą kartą, vyksta jau daugiau negu dešimtmetį. Kadaise varžybos vyko Elektrėnuose, vėliau persikėlė į Vilnių ir tapo „Vilniaus „Fenikso“ vardo turnyru“. Tikimės, kad turnyras, kuris niekuo nenusileidžia sostinėje ar kitose miestuose vykstančioms mėgėjų varžybos, vyks ir toliau. Gal net augs.

Kuo „Fenikso“ taurės turnyras skiriasi nuo kitų tinklinio varžybų? Nebent tuo, kad žaidėjai sėdi ir varžosi kiek mažesnėje negu įprasta aikštelėje. Daugiau skirtumų kaip ir nėra – aikštelėje verda bekompromisė kova, kiekviena komanda stengiasi laimėti, džiaugiasi uždirbtais taškais, apgailestauja dėl prarastų. Emocijos, įkarštis, gera nuotaika – viskas kaip per įprastas daugeliui ir ne kartą matytas varžybas.