Apie mus

Asociacija “Motoprojektai”- tai ne pelno siekianti organizacija, vienijanti visus žmones, besidominčius motociklizmu, jo kultūra Lietuvoje ir garsinant Lietuvos vardą už jos ribų. Atstovaujanti motociklininkų interesus, sprendžiant iškilusias problemas įstatyminėje bazėje, ruošiant teisinius aktus ir kitaip gerinant motociklininkų gerbūvį.

Asociacija “Motoprojektai” taip pat kviečia visus neabejingus prisijungti prie neįgaliųjų integravimo į visuomenę projektų ir padėti įgyvendinti, vaikų užimtumo programas.

Taip pat stengiamės dalyvauti sostinės kultūriniame gyvenime.

 

Atstovavimas motociklininkų interesams

Asociacija “Motoprojektai”, atstovaudama motociklinnkų interesus, ir bendradarbiaudama su valstybinėmis institucijomis siekia gerinti motociklų vairuotojų gerbūvį, spręsdama iškilusias problemas, ruošia teisinius aktus bei jų pataisas.

Šiuo metu su Muitinės Departamentu prie Finansų Ministerijos derinami teisinių aktų pakeitimai  dėl importuojamų motociklų forminimo bei muitų skaičiavimo tvarkos pakeitimo. 

Numatomi kiti su valstybinėmis institucijomis derintini teisinių aktų pakeitimai. Vienas jų- emisijos įstatymo koreagavimas dviratės motorinės transporto priemonės atžvilgiu. Kadangi šiuo metu tarp pavienių motociklininkų bei baikerių klubų bręsta viešas nepasitenkinimas dėl naujų pakeitimų teisės aktuose, verčiančių dvirates motorines transporto priemones drausti privalomuoju metiniu TPVCA draudimu, daromi žingsniai atšaukti šią tvarką. Plačiau apie tai bus iformuojama visuomenė, parengus oficialų kreipimasi į atsakingas institucijas.

Jaunimo užimtumas

Asociacija “Motoprojektai” ruošiasi pradėti veiklą, jaunimo laisvalaikio užimtumui skatinti. Norime skatinti jaunimą užsiiminėti sportiniu- akrobatiniu motociklo vairavimu kaip alternatyva nesaugiam vairavimui gatvėse. Daugiau informacijos pateiksime vėliau .

Taip pat siūlysime pradedantiesiems adrenalino mėgėjams saugiai išmokti važiuoti “vienetuku” ant mūsų įsigyto specialaus stendo.

Tą patį stendą mes siūlysime išbandyti tiems, kurie nevairuoja motociklų, bet norėtų pajausti ka reiškia bandyti važiuoti ant vieno rato motociklu. Paskutiniu metu buvo jaučiamas susidomėjimas merginų tarpe, tad dailiosios lyties atstovės taip pat bus labai laukiamos.

Greitu laiku, derindami su kitomis motociklininkų asociacijomis, bei valstybinėmis institucijomis, ruošiamės užsiimti saugaus eismo populiarinimo veikla jaunimo tarpe. Galvojame apie mini seminarus, pradedantiems važinėti dviratėmis motorinėmis transporto priemonėmis. Ypač pastebime, kad šios informacijos trūksta motorolerių vairuotojams, kurie labai dažnai nepaiso eismo kelių taisyklių ir saugaus eismo kultūros.

Asociacija “Motoprojektai” greitai pradės bendradarbiavimą su Vilniaus Gedimino technikos universitetu. Daugiau informacijos jau šį rudenį.